Korku Dünyası Hakkında

Korku Dünyası Ailesi

Vizyon;

       Bu sektörün lideri ve en iyi hizmeti sizlere sunmak tek amacımız. Bu amaca ulaşmak için benimsediğimiz felsefemiz ise
“En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmak'tır.


Misyon;

       Her müşteriye istediğini sunabilmek.

 

Yapılan iş;

       Ülkemizde ismini “ Korku Evi ” olarak duyurmuş bir sektöre hizmet etmek. Hobi olarak insanların yaptığı bu aktiviteyi, sektördeki firmalarla müşterileri bir araya getirmeyi planlayan bir sistemdir.

 

       Hobi olarak bir çok korku evine gittim, bir zaman sonra daha iyi korku evi aramaya başladım. Bu arayışın sonunda ise kendimi bir korku evi açarken buldum :)
Hal böyle olunca korku evimde bir çok oyuna imza attım, lakin gördüğüm ve hissettiğim eksiklikleri tamamlamayla mücadele etsem de bu işin tamamının sosyal medya üstünden döndüğüne karar verdim. Bir çok hizmet veren web sitelerin, sırf onlara para ödemediniz diye "korku eviniz kapandı." tarzında karalama yaptılar. Bunlarda yetmiyormuş gibi müşteriyle sizin aranızda bir köprü kurup kendilerine bağımlı hale getirdiler. Hiç etik olmayan olaylara şahit olduktan sonra Korku Dünyası’nı kurmaya karar verdim.


       Evet doğru duydunuz !


       Hal böyle olunca Türkiye’deki tüm korku evlerini, evden kaçış oyunlarını ve şifre çözme oyunlarını tek bir sitede toplayıp, Müşteri - Ev sahibi arasına girmeden, kaliteli hizmet verme kararı aldım.
Macera ve gizemsever müşterilere ulaşıp sizin sesinizi duyuracağız ve sadece sizin iletişim bilgilerinizi göstereceğiz…

Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. :)